Love Just Roger،The Best،Victor

Shhhhhhhhh !!! Be Quiet !!! Genius At Work

سه خبر از راجر

راجر چند روز دیگه در مسابقات تورنتو شرکت میکنه!ایشالله تو این مسترز بتونه موفق باشه.قرعه کشی بازی ها به زودی در وبلاگ قرار میدهم


راجر در کنار PAUL ANNACONE

طرفداران عزیز

من به دنبال این هستم که فردی جدید را به تیم خودم اضافه کنم و تصمیم گرفتم چند روزی را با PAUL ANNACONE باشم!

پل در کنار تیم های موجود من هست و من بسیار هیجان زده ام برای اینکه میخواهم کنار پل باشم و از تجارب خوب او یاد بگیرم.

به زودی شما را میبینم..
طرفداران عزیز

ما اولین جشن تولد Charlene RivaوMyla Rose's را امروز برگزار کردیم.
در حال حاضر در سوئیس اقامت داریم و زمان زیادی را برای با هم بودن داریم.
از همه طرفداران و دوستان که با هدیه،کارت و کلمات زیبا و قشنگ Charlene Riva و Myla Rose's را خوشحال کردند تشکر میکنیم.
همه شما بهترین هستید..به زودی میبینیمتون.

راجر و میرکا
+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم مرداد ۱۳۸۹ساعت 22:40  توسط راجر فدرر  | 

راجر ميان 200نفر با نفوذ جهان.

مجله تایم در حال حاضر در حال اجراء نظرسنجی سالانه خود،برای با نفوذ ترین افراد جهان در دل مردم "درسال 2010"هست.راجرفدرر نيزجز يكي از 200نفري است كه در ليست قرار دارد.شما ميتوانيد به فرد مورد علاقه خودتان راي بدهيد.

مجله تايم لیست برنده را در تاریخ 29 آوریل 2010 اعلام خواهد كرد.


در اين ليست افراد سياسي ايران همانند مير حسين موسوي حضور دارند كه در حال حاضر با راي بالا در رده سوم قرار دارد.
كريستيانو رونالدو نيز در اين ليست قرار دارد.


http://www.time.com/time/specials/pa...972075,00.html

http://www.time.com/time/specials/packages/article/0,28804,1972075_1972078_1972322,00.html
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ۱۳۸۹ساعت 11:55  توسط راجر فدرر  | 

روجر و ماركو چيودينلي برنده جايزه ATP

  در سه شنبه گذشته، راجر به عنوان برترين بازيكن و مارکو Chiudinelli به عنوان بازگشتن بازیکن در سال2009 جايزه خود را در مسابقات اينديان ولز دريافت كردند.اين دو بازيكن دوست هاي بسيار صميمي براي هم هستند و از ساليان دور باهم دوست بوده اند.به عنوان نام مارکو نیز در زمینه بازل (سوئیس) بزرگ شد و آنها با هم در حال حاضر به عنوان juniors ایفا ميكنند.

ماركو 28 ساله گفت:

این یک افتخار بزرگی است،برای دریافت این جایزه توسط رای بازیکن و هم میهنان عزیزم.از همه تشكر ميكنم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم فروردین ۱۳۸۹ساعت 17:30  توسط راجر فدرر  | 

راجر فدرر عضو افتخاري تنيس سوئيس مي شود.

راجر به عنوان عضو افتخاری انجمن تنیس سوئیس در تاریخ شنبه در برن (سوئیس) در جلسه نمایندگان تنيس سوئيس '115 منصوب شد.

برای اولین بار در اين 114 سال است که در انجمن سوییس ورزشکاري فعال است.راجر در حال حاضر در ایالات متحده است.

من مفتخر به دریافت این جایزه در تاریخ امروز به نمایندگی از فرزند خوانده خودم شده ام.

نامزد به عنوان عضو افتخاری افتخار بزرگی برای راجر است وعضويت در کمیته مرکزی و همچنین می خواهم از نمایندگان تنیس سوییس برای این جایزه تشكر كنم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم فروردین ۱۳۸۹ساعت 17:21  توسط راجر فدرر  | 

راجر در ميان بزرگان دنياي اقتصاد

فروم اقتصاد جهانی(WEC) راجر فدرر رو به عنوان یکی از Young Global Leaders سال 2010 نامید.

فدرر بین 197 نفر از غول های اقتصادی دنیا انتخاب شده از بین 5,000 کاندیدا بود.از باقی انتخاب شدگان میشه به هد منیجر Twitter ایون ویلیامز و جین ویکلف خواننده هیپ هاپ اشاره کرد.
__________________
Hatred comes from the heart; contempt from the head; and neither feeling is quite
within our control
+ نوشته شده در  جمعه چهاردهم اسفند ۱۳۸۸ساعت 8:39  توسط راجر فدرر  | 

چرا راجر محبوبه!!

roger federer راجر فدرر

 

تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که چرا راجر فدرر یکی از معروف ترین ، مشهورترین و البته محبوب ترین ورزشکاران در سطح جهان است. به عنوان مثال همین چند شب پیش داشتم نگاهی گذرا به افتتاحیه المپیک 2008 می کردم! میدونید بعد از چین و چند کشور دیگه برای چه کشوری بیشترین سر و صدا و تشویق بلند شد بله این تشویقات نه برای یک کشور  بلکه برای راجر فدرر بود. باور کنید در اون زمان که راجر در اوج نبود و حتی مرد شماره یکی رو هم از دست داده بود زمانی که دوربین ورزشگاه روی راجر فدرر نشانه رفت میشه گفت نیمی از ورزشگاه به تشویق او پرداختند که این امر حتی برای خیلی از کشور ها رخ نداد! این مسئله گوشه ای از محبوبیت راجر فدرر رو نشون میده! حالا به نظرتون این محبوبیت فقط به خاطر این 16 تا گراند اسلم هست ! نه در واقع شاید راجر به خاطر مسائلی که کمی خارج از دنیای تنیس روی داده به این حد از محبوبیت درست یافته است.  اگر بخوام مثالی برای اندازه این محبوبیت بزنم باید به جایزه اخلاق استفان ادبرگ اشاره کنم که با رای دیگر تنیس بازان به بااخلاق ترین ورزشکار در تنیس اهدا میشه  و راجر فدرر از چندین سال قبل (2004) تا به حال به طور پیاپی به عنوان با اخلاق ترین انتخاب شده است. البته مسابقه خیریه که در سال 2005 برای بازماندگان سونامی و همین طور بازی خیریه اخیر  که برای زلزله زدگان هائیتی بود رو هم نباید فراموش کرد. هر دو این مسابقات به پیشنهاد راجر فدرر و با همت او برگزار شده است و دیگر کارها که از حوصله این بحث خارجه! و از اونجایی که خدا گفته "تعز من تشاء و تذل من تشاء"  پس این محبوبیت بی دلیل نیست! همه این ها مقدمه بود برای اشاره به سفر اخیر راجر فدرر به اتیوپی.

راجر فدرر از چندین سال قبل یک موسسه خیریه تاسیس و از طریق این موسسه کمک های مالی خودش رو برای کودکان افریقایی ارسال می کرد. حتما می دونید اصلیت مادر راجر فدرر به آفریقای جنوبی بر میگرده و این یکی از علت هایست که راجر فدرر این قاره رو برای کمک های انسان دوستانش انتخاب کرده. این موسسه در یک سال 1 میلیون دلار صرف موارد مربوط به تحصیل کودکان در کشور هایی نظیر اتیوپی ، آفریقای جنوبی ، مالی ، زیمباوه و ... کرده است. راجر فدرر پس از شانزدهمین قهرمانی خود در مسابقات گراند اسلم به اتیوپی سفر کرد. او در این سفر با یک کودک 17 ساله به مسابقه پینگ پونگ!! پرداخت حاصل این دو امتیاز بود که سهم هرکدام یکی بود.

 

راجر فدرر میگه :" زمانی که من به مدرسه رسیدم کودکان در حال آواز خواندن بودند لحظات پر احساسی بود انها میخواندند: راجر فدرر ... پدر ما . من ابتدا این موضوع رو نمیدونستم ولی اشک در چشمانم جمع شده بود" بچه ها زمانی که راجر فدرر در حال ترک اون محل بوده یک صدا گفته اند:" شماره یک!" راجر در مورد موسسه هم گفته" من خیلی اوقات برای تفریح به اینجا (آفریقا) می آمدم ، ما پروژه خودمون رو در آفریقا آغاز کردیم و حالا که من بزرگتر شده ام و البته پول بیشتری کسب کرده ام باید این کار را توسعه دهیم!" زمانی هم که راجر سوار اتوبوس شده بود چندین کودک در پشت اتوبوس می دویدند و فریاد می زدند :" راجر فدرر ... دوستت داریم!" راجر به این نکته هم اشاره کرده که :" من برای اولین باره که اینجا هستم و انتظار این برخورد رو نداشتم! فکر می کردم برای شناخته شدن در یک کشور باید اونجا رفته باشم ولی خوب من تلویزیون رو فراموش کرده بودم!"

 

راجر در یک مسابقه  دو در یک مدرسه دومیدانی هم شرکت کرد که البته تقریبا جزو آخرین افرادی بود که از خط پایان عبور کرد. حتما میدونید که اتیوپی با کنیسا بکله دونده دو های استقامتی خود شناخته میشه. راجر فدرر گفته:" من همیشه برای احترام زیادی برای ورزشکاران دو های استقامتی قائلم ولی من نگران این کودکان هستم چون آنها با پای برهنه می دوند!" یکی از بچه ها از راجر می پرسه که چند سالته و اون هم میگه حدس بزن، اون کودک در جواب میگه:" من در مورد سفید پوست ها چیزی نمی دونم ، و با کمرویی میگه شاید 45 سال!!!

امیدوارم که قسمت ها رو درست ترجمه کرده باشم برای خوندن متن انگلیسی این خبر که کمی کامل تر هست میتونید به قسمت انگلیسی سایت مراجعه کنید!

منبع

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۸ساعت 18:52  توسط راجر فدرر  | 

تمبر راجر فدرر برای اتریشی ها

از طرف اداره پست اتریش نمونه ای از تمبر راجر فدرر براش ارسال شده که از این پس در اتریش چاپ و استفاده خواهد شد:در پایین تمبر به زبان آلمانی نوشته شده که "بهترین تنیسور دنیا"

این تمبر نشون دهنده تصویری از راجر در راه قهرمانی رولند گاروس 2009 هست


هم اکنون هم راجر در اتیوپی حضور داره،برای اجرای برنامه های پشتیبانیش از آفریقا


این هم متن اصلی گفته های راجر:

"I am on my way to visit one of the projects that I support in Ethiopia. But before I left home yesterday, the Austrian Postal Service presented me with a stamp. It was a nice honor."


Click here to see a large version

Click here to see a large version

Click here to see a large version
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۸ساعت 18:12  توسط راجر فدرر  | 

ویلسون راکت قهرمانان...عکسای روجر در دیویس و با دل پیرو

راجر در سال۲۰۰۹ که گذشت با استفاده از راکت خوب ویلسون([K]Six-One )توانست به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند.روجر درفینال ۴گرنداسلم سال حضور داشت و اگر یه کمی دقت میکرد میتوانست رکورد شکنی بکند و هر چهار جام را به میرکا هدیه بدهد..شرکت ویلسون امیدوارست در سال ۲۰۱۰ بتواند راکتی بسیار خوب و مدرن طراحی کند تا نظر قهرمان جهان را جلب کنند.

 

 

 

همچنین در ادامه مطلب عکس هایی از روجر در دیویس کاپ و همراه ب دل پیرو هست که امیدوارم از دیدن این عکسها لذت ببرید............................................................


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۸۸ساعت 11:2  توسط راجر فدرر  | 

تمبر جدید روجر در اتریش

این اولین تمبری نیست که از بزرگترین تنیسور جهان ساخته شده ... این تمبر که در ماه فوریه در اتریش پرده برداری خواهد شد به مناسبت پیروزی فدرر در مسابقات رولند گروس 2009 ساخته شده است و روی آن این عبارت به زبان آلمانی درج شده است : بهترین تنیسور جهان ! این تمبر توسط رناته گربر طراحی شده است :

منبع

+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم مهر ۱۳۸۸ساعت 13:55  توسط راجر فدرر  |